Dizi Haberleri > O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyesi Sibel Can Oldu

O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyesi Sibel Can Oldu

O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyesi Sibel Can Oldu

2016-2017 yeni sezonunda O Ses Türkiye ses yarışmasında jüri üyeleri belli oldu. Önceki günlerde Ebru Gündeş’in flaş ayrılığından sonra yerine kim gelecek diye tartışmalar başlamıştı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı ses yarışması O Ses Türkiye yeni sezonda Sibel Can‘la anlaştı. O Ses Türkiye’de ilk kez yer alacak […]

07 Eylül 2016 - 11:20

2016-2017 yeni sezonunda O Ses Türkiye ses yarışmasında jüri üyeleri belli oldu. Önceki günlerde Ebru Gündeş’in flaş ayrılığından sonra yerine kim gelecek diye tartışmalar başlamıştı.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı ses yarışması O Ses Türkiye yeni sezonda Sibel Can‘la anlaştı. O Ses Türkiye’de ilk kez yer alacak olan Sibel Can yeni sezonda Ebru Gündeş’in yerine oturacak. Sibel Can’ın gelişiyle jüri üyeleri tamamlandı. Jüri koltuğunda Hadise, Gökhan – Hakan kardeşler, Murat Boz ve Sibel Can yer alacak.

O Ses Türkiye ses yarışması Ekim ayının başlarında TV8 ekranlarında başlıyor.

Ünlü ses sanatçılarından Sibel Can, 1 Ağustos 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenen ünlü sanatçı ilk albümünü 1987 yılında çıkarmıştır. Ünlü şarkıcı en son 2016 yılında Arabesque albümünü çıkarttı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?