Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyesi Sibel Can Oldu

2016-2017 yeni sezonunda O Ses Türkiye ses yarışmasında jüri üyeleri belli oldu. Önceki günlerde Ebru Gündeş’in flaş ayrılığından sonra yerine kim gelecek diye tartışmalar başlamıştı. Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı ses yarışması O Ses Türkiye yeni sezonda Sibel Can‘la anlaştı. O Ses Türkiye’de ilk kez yer alacak olan Sibel Can yeni sezonda Ebru Gündeş’in yerine oturacak. Sibel […]

O Ses Türkiye’nin Yeni Jüri Üyesi Sibel Can Oldu
07 Eylül 2016 - 11:20 'de eklendi.

2016-2017 yeni sezonunda O Ses Türkiye ses yarışmasında jüri üyeleri belli oldu. Önceki günlerde Ebru Gündeş’in flaş ayrılığından sonra yerine kim gelecek diye tartışmalar başlamıştı.

Sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı ses yarışması O Ses Türkiye yeni sezonda Sibel Can‘la anlaştı. O Ses Türkiye’de ilk kez yer alacak olan Sibel Can yeni sezonda Ebru Gündeş’in yerine oturacak. Sibel Can’ın gelişiyle jüri üyeleri tamamlandı. Jüri koltuğunda Hadise, Gökhan – Hakan kardeşler, Murat Boz ve Sibel Can yer alacak.

O Ses Türkiye ses yarışması Ekim ayının başlarında TV8 ekranlarında başlıyor.

Ünlü ses sanatçılarından Sibel Can, 1 Ağustos 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda müzikle ilgilenen ünlü sanatçı ilk albümünü 1987 yılında çıkarmıştır. Ünlü şarkıcı en son 2016 yılında Arabesque albümünü çıkarttı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER