Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 19 Ocak Perşembe

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 2. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dağhan, 11 sene önce sevdiği kadınla evlenmek üzereyken işlemediği bir cinayet yüzünden tutuklanır. Sevdiği kadın Beril’in babası Sezai’yi öldürmekten […]

Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 19 Ocak Perşembe
12 Ocak 2017 - 20:28 'de eklendi.

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 2. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Dağhan, 11 sene önce sevdiği kadınla evlenmek üzereyken işlemediği bir cinayet yüzünden tutuklanır. Sevdiği kadın Beril’in babası Sezai’yi öldürmekten yargılanan Dağhan’ın avukatlığını ise henüz daha ilk davasına çıkacak olan Selvi üstlenir. Aslında komplo olan bu durumdan Ender kendine pay çıkarmıştır. Aşık olduğu Beril’e kavuşmak için suçu Dağhan’ın üstüne atmıştır.

Selvi, bulduğu ince bir detayla Dağhan’ı tekrardan dava açmak için ikna eder. Duruşma günü Selvi’nin küçük detayı ile Dağhan’ın suçsuz olduğu ispatlanır. Ama taki bu bir başlangıçtan ibarettir.  Ölene Kadar 2. yeni bölümüyle 19 Ocak 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ölene Kadar 2. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER