Dizi Haberleri > Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 Ocak Perşembe

Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 Ocak Perşembe

Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 26 Ocak Perşembe

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 2. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Özgürlüğüne tam 1 yıl aradan sonra kavuşan Dağhan kendisine […]

19 Ocak 2017 - 18:49

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 2. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Özgürlüğüne tam 1 yıl aradan sonra kavuşan Dağhan kendisine yapılan haksızlıkların hesabını sormaya kararlıdır. Vicdan azabı çeken Selvi çocukluğunda yaptığı hatayı telafi etmek için elinden geleni yapar. Selvi Dağhan’ın bazı sırları ortaya çıkarmaması için engelleyici olur. Fakat tüm engellemelere rağmen Dağhan pes etmez.

Dağhan’ın bir intikam planı yaptığını düşünen Ender ve Yılmaz tedirgindir. Hayatının kararmasına sebep olan gizli şahidi bulmak isteyen Dağhan sürpriz bir sonuçla karşılaşır. Ölene Kadar 2. yeni bölümüyle 26 Ocak 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ölene Kadar 3. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?