Dizi Haberleri > Ölene Kadar 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 2 şubat Perşembe

Ölene Kadar 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 2 şubat Perşembe

Ölene Kadar 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı 2 şubat Perşembe

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 4. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dağhan’ın Yılmaz ve Selvi ile olan buluşması eski defterlerin […]

26 Ocak 2017 - 18:39

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar bu akşam ilk kez yayınlandı. İlk bölüm bu akşam yayınlanırken Ölene Kadar 4. yeni bölüm fragmanı hemen ardından izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Dağhan’ın Yılmaz ve Selvi ile olan buluşması eski defterlerin açılmasına neden olur. Yılmaz’ın anlattıkların Dağhan’ın kafasını karıştırmaya yeter. Dağhan’ı büyük bir esaretten çekip çıkaran Selvi şimdi ise abisini ateşe atmış durumdadır.

Cinayetin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak isteyen Dağhan Beril’den elde ettiği ipucu ile Yılmaz’ı bulmak için harekete geçer. Gerçeklerin açığa çıkmasına engel olmak isteyen Ender ve Yılmaz’da boş durmaz. Yıllar sonra babasının odasına girip ipucu arayan Beril Sezai’nin odasında bulduğu şey için bir hayli endişelenir. Asıl katilleri bulmak için harekete geçen Dağhan her şeyi göze alır. Selvi Dağhan’ın abisini bulmasına engel olmaya çalışır.

Ölene Kadar 4. yeni bölümüyle 2 Şubat 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ölene Kadar 4. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?