Dizi Haberleri > Ölene Kadar Dağhan Tuzağa Düşecek mi? 7. Bölüm Fragmanı

Ölene Kadar Dağhan Tuzağa Düşecek mi? 7. Bölüm Fragmanı

Ölene Kadar Dağhan Tuzağa Düşecek mi? 7. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar‘ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından Ölene Kadar 7. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dağhan, Selvi’yi alıkoyduklarını öğrendikten sonra gittiği yerde Ender’in tehdidini duyar. Selvi’nin ona söylemediği […]

16 Şubat 2017 - 17:27

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar‘ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından Ölene Kadar 7. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Dağhan, Selvi’yi alıkoyduklarını öğrendikten sonra gittiği yerde Ender’in tehdidini duyar. Selvi’nin ona söylemediği bir takım şeyleri sezen Dağhan peşine düşmeye karar verir. Öte yandan Ender’in canlı canlı gömecek olduğu üçüncü şahıs kimdir?

Selvi’nin Ender’le olan işbirliği acaba kimi korumak içindir? Dahası var! Selvi kimdir? Dağhan’ı kendine aşık eden Selvi’nin gizli tuttuğu şey ne? Ender ise Dağhan’ın kendisine yaklaştığını gördükten sonra tehlikeli bir oyun başlatır. Ölene Kadar 7. yeni bölümüyle 23 Şubat 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ölene Kadar 7. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?