Dizi Haberleri > Ölene Kadar Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Ne Zaman Yayınlanıyor?

Ölene Kadar Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Ne Zaman Yayınlanıyor?

Ölene Kadar Dizisi Hangi Gün Saat Kaçta Ne Zaman Yayınlanıyor?

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Ölene Kadar adlı dizi bu akşam var mı?. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Engin Akyürek‘in başrolünü paylaştığı sevilen dizi Ölene Kadar bu hafta saat kaçta başlayacak? İşte detaylar.. Tims Productions imzalı senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu yeni dizi Ölene Kadar bu akşam […]

29 Mart 2017 - 16:36

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan Ölene Kadar adlı dizi bu akşam var mı?. Ünlü oyuncu Fahriye Evcen ve Engin Akyürek‘in başrolünü paylaştığı sevilen dizi Ölene Kadar bu hafta saat kaçta başlayacak? İşte detaylar..

Tims Productions imzalı senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu yeni dizi Ölene Kadar bu akşam geç ve özetsiz ekrana gelecek.. Nihat Hatioğlu ile Regaip Kandili programı nedeniyle yapımın yeni bölümü özet vermeden başlayacak. Ölene Kadar 11. yeni bölümü ile bu akşam saat 21:45’de Atv’de.

Perşembe gününde karar kılınan Ölene Kadar’ın 22 Kasım itibarıyla çekimleri başlamıştı. İlk 4 haftalık bölüm çekimleri tamamlanan Ölene Kadar 12 Ocak 2017 Perşembe günü start verecek. Yeter dizisinin final yapmasıyla boşa çıkan perşembe akşamı için Atv yeni dizisi Ölene Kadar’ı yayına sürmeyi planladı. Ölene Kadar 12 Ocak akşamı ilk bölümüyle izleyiciyle buluşacak.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?