reklam
03 Aralık 2016

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri

Ölene Kadar Dizisi Oyuncuları Konusu Karakterleri ve Biyografileri

Atv ekranlarında yayınlanması beklenen yepyeni bir iddialı dizi daha geliyor. Kod adı Ölene Kadar adıyla yeni sezonda yayınlanacak dizide ünlü oyuncu Engin Akyürek ile Fahriye Evcen başrolde yer alacak. Uzun zamandır iki ünlü ismin hangi diziyle ekranlara geleceği tartışmalar yaratmış ve an itibarıyla son bulmuştur.

Fahriye Evcen, küçük yaşlarda kalp problemi yaşamış ve kendi dışında gelişen olaylar yüzünden kötülerin içerisinde yer alacak karakteri canlandıracaktır. Engin Akyürek ise doktorlukta uzmanlığını yapmadan genç yaşta hapse giren hem gizemli hemde bunalımlı karakterle ekranlara geliyor.

Senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yapımcılığını Tims Productions’un üstlendiği Ölene Kadar ocak ayından itibaren Atv ekranlarında yayınlanacaktır.

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?

Çekimleri Aralık ayı ilk haftasında başlayan dizi İstanbul’da çekimlerini sürdürüyor.

Ölene Kadar Konusu

Yeni dizinin konusu ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacak.

Ölene Kadar Fragmanı

Fragman yayınlanır yayınlanmaz buradan ilk olarak izleyebileceksiniz.

Ölene Kadar Oyuncuları

Engin Akyürek Kimdir?

12 Ekim 1981 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu Dil Tarih Coğrafta Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine Yabancı Damat dizisiyle başlangıç yapan yakışıklı oyuncu ilk dizi kariyerine rağmen ekranlarda tanınmış isim oldu. Ünlü oyuncu daha sonra Kara Yılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kara Para Aşk gibi önemli dizilerde rol aldı.

esaretin-bedeli-engin-akyurek-kimdir

Sarp Levendoğlu (Ömer) Kimdir?

1 Ocak 1981 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Küçük yaşlarda oyunculuğa başladı. İstanbul Karaköy Saint Benoit Lisesini bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Ardından Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. 2003 senesinde Lise Defteri adlı dizide televizyon dünyasıyla tanıştı. Daha sonra bir çok dizi ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu en iyi çıkışını Emret Komutanım, Gece Gündüz, Böyle Bitmesin, Galip Derviş ve Küçük Ağa dizileriyle elde etti.

esaretin-bedeli-omer-kimdir

Fahriye Evcen Kimdir?

Türk dizi ve sinema oyuncusu 4 Haziran 1986 Almanya Solingen doğumludur. Almanya Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü yarıda bıraktı. Yaprak Dökümü dizisinde 5 sezon geçiren oyuncu Necla karakteriyle adını duyurdu. Daha sonra Yalancı Bahar, Veda, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol aldı. Ünlü oyuncu dizi kariyeri dışında sinema filmlerinde de bir çok kez rol aldı.

esaretin-bedeli-fahriye-evcen-kimdir

Gülcan Arslan Kimdir?

1 Mayıs 1986 Sakarya Karasu doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldı. Kariyerinde Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar rol alan güzel oyuncu kısa sürede tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan başarılı oyuncu Fahriye Sultan karakterine hayat verdi.

esaretin-bedeli-gulcan-arslan-kimdir

Tansu Biçer Kimdir?

1 Ocak 1978 Ankara doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İzmir Karşıyaka Şemikler Lisesini bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Tiyatro, dizi ve sinema kariyerinden hariç seslendirme sanatçısı olarak da görev aldı. Başarılı oyunu iki kez En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü, bir kezde En İyi Erkek Oyuncu Ödülüne layık görüldü. Kariyeri boyunca Hırsız Polis, Canım Ailem, Kapalı Çarşı, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, Analar ve Anneler ile Beş Kardeş adlı dizilerde rol aldı.

esaretin-bedeli-tansu-bicer-kimdir

Ragıp Savaş Kimdir?

24 Ekim 1966 İzmit doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitsi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Kurtlar Vadisi Pusu, Sen Harikasın, Canan, Hayatımın Rolü ve Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizilere hayat veren başarılı oyuncu ayrıca bir çok sinema filmlerinde rol aldı.

muebbet-dizisi-ragip-savas-kimdir

Serenay Sarıkaya Kimdir?

1 Temmuz 1991 Antalya doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusu Antalya Saime Salih Konca Lisesi mezunudur. Adanalı dizisiyle ilk rolünü alan güzel oyuncu kariyerinin ilk oyunculuğunda herkes tarafından tanındı. Daha sonra Lale Devri ve Yer Gök Aşk dizileriyle ününe ün kattı. Ünlü oyuncu en son Medcezir dizisinde Mira Beylice karakterine hayat vermiştir.

esaretin-bedeli-serenay-sarikaya-kimdir

loading...
loading...
Share
949 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ