Dizi Haberleri > Ölene Kadar Ender Öldü mü? Ölecek midir? Sarp Levendoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Ölene Kadar Ender Öldü mü? Ölecek midir? Sarp Levendoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Ölene Kadar Ender Öldü mü? Ölecek midir? Sarp Levendoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Emret Komutanım, Gece Gündüz ve Küçük Ağa dizileriyle adını duyuran ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu yeni dizi Ölene Kadar ile anlaştı. Sarp Levendoğlu, en son rol aldığı Kara Para Aşk dizisiyle çıkış yakalayan Engin Akyürek ile başrolleri paylaşacak. Ender adında kötü bir karakteri canlandıracak olan Sarp Levenoğlu uzun […]

23 Şubat 2017 - 21:29

Emret Komutanım, Gece Gündüz ve Küçük Ağa dizileriyle adını duyuran ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu yeni dizi Ölene Kadar ile anlaştı. Sarp Levendoğlu, en son rol aldığı Kara Para Aşk dizisiyle çıkış yakalayan Engin Akyürek ile başrolleri paylaşacak. Ender adında kötü bir karakteri canlandıracak olan Sarp Levenoğlu uzun bir aradan sonra ekranlara dönüş yapacak.

Türk sinema ve dizi oyuncusu 1 Ocak 1981 Ankara doğumludur. İstanbul Saint Benoit Lisesi’nden mezun olduktan sonra Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı ve Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Oyunculuğa 6 yaşında başlayan ünlü oyuncu Lise Defteri adlı diziyle oyunculuk deneyimine adım attı.

Sarp Levendoğlu, ünlü yönetmen Mustafa Altıoklar‘ın yeğenidir. Yönetmen Mustafa Altıoklar’ın sayesinde kariyerine başlangıç yapmış olması günden güne çıtayı iyice yükseltmesini sağladı. Yakışıklı oyuncu Emret Komutanım adlı televizyon dizisinde ekranlarda tanındı. Daha sonra rol aldığı Galip Derviş ve Küçük Ağa gibi ünlü dizilerde hayran kitlesini artırdı.

YORUM YAP

(2 Yorum var)

  • Çok güzel isabetli tercih olmuş.Başarılar.

  • Çok iyi bir seçim. Güzel yüreğine hayran olduğumuz ,yetenekli sanatçımızı özledik.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?