Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Ölene Kadar Halil Kimdir? Taner Turan Yeni Dizisi

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar oyuncularından Taner Turan kimdir tanıyalım. Halil Soysür karakterini canlandıran Taner Turan’ın rolü ne? Fahriye Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu‘yla beraber başrolleri paylaşacak olan Halil Turan hakkında ki bilgiler haberin devamındadır. Türk oyuncu 17 Aralık 1969 senesinde Erzurum Tortum’da doğdu. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı Oyunculuk […]

Ölene Kadar Halil Kimdir? Taner Turan Yeni Dizisi
09 Ocak 2017 - 13:50 'de eklendi.

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar oyuncularından Taner Turan kimdir tanıyalım. Halil Soysür karakterini canlandıran Taner Turan’ın rolü ne? Fahriye Evcen, Engin Akyürek ve Sarp Levendoğlu‘yla beraber başrolleri paylaşacak olan Halil Turan hakkında ki bilgiler haberin devamındadır.

Türk oyuncu 17 Aralık 1969 senesinde Erzurum Tortum’da doğdu. Üniversite eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümünde tamamladı. Tiyatro ile oyunculuk kariyerine başlayan usta oyuncu televizyon dünyasında rol almış olduğu Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle tanındı. Ardından rol aldığı Ezel, Paramparça ve Şeref Meselesi gibi projelerde ise ününe ün kattı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER