Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Ölene Kadar Muzaffer Kimdir? Demir Karahan Yeni Dizisi

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar’a yeni bir flaş isim dahil oldu. Ölene Kadar kadrosuna Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Adanalı ve Milat gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu Demir Karahan dahil edildi. Usta oyuncu Demir Karahan, Ender’in babası Muzaffer karakterine hayat verecek. Türk oyuncu 25 Mart 1944 yılında Adana’da doğdu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. […]

Ölene Kadar Muzaffer Kimdir? Demir Karahan Yeni Dizisi
26 Ocak 2017 - 15:52 'de eklendi.

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar’a yeni bir flaş isim dahil oldu. Ölene Kadar kadrosuna Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Adanalı ve Milat gibi projelerde yer alan başarılı oyuncu Demir Karahan dahil edildi. Usta oyuncu Demir Karahan, Ender’in babası Muzaffer karakterine hayat verecek.

Türk oyuncu 25 Mart 1944 yılında Adana’da doğdu. Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde tamamladı. Kariyerine sinema filmi ile başlayan başarılı oyuncu televizyon dünyasıyla ilk 1999 yılında Deli Yürek’le tanıştı. Kurtlar Vadisi ve Arka Sokaklar’ın ilk sezonunda rol aldı. Ardından Yaprak Dökümü, Adanalı ve Aşk Bir Hayal gibi önemli dizi projelerinde yer aldı. Başarılı oyuncu son olarak ise Milat adlı dizide Murat karakterini canlandırdı.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER