Dizi Haberleri > Ölene Kadar Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor? Nerede Çekildi? Seti Nerede?

Tims Producrions’un yapımcılığını üstlendiği, Elif Usman Ergüden’in senaryosunu kaleme aldığı ve Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi Ölene Kadar‘ın çekimleri İstanbul’da sürüyor. Detaylı bilgiler haberin devamındadır. Uzun zamandır merak içerisinde beklenen yeni dizi Ölene Kadar çekimlerine 22.11.2016 tarihinde başladı. Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu, […]

19 Ocak 2017 - 14:01

Tims Producrions’un yapımcılığını üstlendiği, Elif Usman Ergüden’in senaryosunu kaleme aldığı ve Umur Turagay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu yeni dizi Ölene Kadar‘ın çekimleri İstanbul’da sürüyor. Detaylı bilgiler haberin devamındadır.

Uzun zamandır merak içerisinde beklenen yeni dizi Ölene Kadar çekimlerine 22.11.2016 tarihinde başladı. Fahriye Evcen, Engin Akyürek, Sarp Levendoğlu, Tansu Biçer ve Gülcan Arslan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi çekimlerini Beykoz Kundura Fabrikası Film Platosu‘nda sürdürüyor. İstanbul, Beykoz Kundura Fabrikası Film Platosu’nda kurulan sette çekimler sezon boyunca sürecek.

Dizide; Aşkın, adaletin, ihanetin ve intikamın bir arada olduğu, bir gün içinde hayatı tepetaklak olan kişilerin birbirleriyle yolları kesişen hikayesi ele alınıyor.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?