Dizi Haberleri > Ölene Kadar Ömer’in aldığı karar ne? 8. Bölüm Fragmanı

Ölene Kadar Ömer’in aldığı karar ne? 8. Bölüm Fragmanı

Ölene Kadar Ömer’in aldığı karar ne? 8. Bölüm Fragmanı

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar‘ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler. Dağhan, Ender’e karşı galip geldiğini düşünürken babasının ölümüyle yıkılmıştır. Bundan sonra ne Dağhan […]

23 Şubat 2017 - 16:00

Atv ekranlarının yeni dizisi Ölene Kadar‘ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümün hemen ardından Ölene Kadar 8. bölüm fragmanı izleyiciye sunuldu. Büyüleyici yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Dağhan, Ender’e karşı galip geldiğini düşünürken babasının ölümüyle yıkılmıştır. Bundan sonra ne Dağhan için, ne Ender için ne de Selvi için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Büyük bir acı ile hesap sormak adına harekete geçtiği esnada belki de hayatının dönümü olacak bir gerçeği öğrenir. Dağhan öğrendiği sırrın ardından nasıl harekette bulunacak? Ölene Kadar 8. yeni bölümüyle 2 Mart 2017 Perşembe akşamı saat 20:00’dan itibaren Atv ekranlarında olmaya devam edecek.

Ölene Kadar 8. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?