Dizi Haberleri > Ölene Kadar Oyuncuları Konusu Karakterleri | Atv

Ölene Kadar Oyuncuları Konusu Karakterleri | Atv

Ölene Kadar Oyuncuları Konusu Karakterleri | Atv

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar için geri sayım başladı. Kod adı Ölene Kadar adıyla yeni sezonda yayınlanacak dizide ünlü oyuncu Engin Akyürek ile Fahriye Evcen başrolleri paylaşıyor. Meraklı bekleyiş devam ederken ilk bölümü sayılı günler kaldı. Yeni dizinin detaylı bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz. Fahriye Evcen, küçük yaşlarda kalp problemi yaşamış […]

26 Ocak 2017 - 19:08

Atv’nin yeni dizisi Ölene Kadar için geri sayım başladı. Kod adı Ölene Kadar adıyla yeni sezonda yayınlanacak dizide ünlü oyuncu Engin Akyürek ile Fahriye Evcen başrolleri paylaşıyor. Meraklı bekleyiş devam ederken ilk bölümü sayılı günler kaldı. Yeni dizinin detaylı bilgilerini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Fahriye Evcen, küçük yaşlarda kalp problemi yaşamış ve kendi dışında gelişen olaylar yüzünden kötülerin içerisinde yer alacak karakteri canlandıracak. Engin Akyürek ise doktorlukta uzmanlığını yapmadan genç yaşta hapse giren hem gizemli hemde bunalımlı karakterle ekranlara geliyor. Senaryosunu Elif Usman Ergüden’in kaleme aldığı, yapımcılığını Tims Productions‘un üstlendiği Ölene Kadar ilk bölümünden itibaren 12 Ocak 2017 Perşembe günü Atv ekranlarında başlıyor.

Ölene Kadar Nerede Çekiliyor?

Çekimleri Aralık ayı ilk haftasında başlayan dizi İstanbul’da çekimlerini sürdürüyor.

Ölene Kadar Konusu

İntikam ve arınma hikayesi. İhanet, adalet, intikam ve aşkın bir arada yaşandığı, hayat hikayesi bir gün içerisinde değişebilen kişilerin birbirleriyle yakından temas halinde olduğu hikayeden bahsedilecek. Engin Akyürek; Hayallerini, geleceğini ve en önemlisi de sevdiğini işlemediği suç yüzünden kaybeden Dağhan, müebbet hapse mahkum olur. Fahriye Evcen; Avukat Selvi senelerce artan suçluluk duygusunu kırmak isteyen, bu nedenle de Dağhan’ın müebbet hapsine son verecek kişidir. Kişilerin kötülükleri ile aksak kalmış adalet sistemi suçsuz bir kişiden gerçek suçluyu yaratırken, onca kaybedilmiş senelerin ve haksızlığın bedeli olacaktır. Avukat Selvi’nin Dağhan’ı müebbet hapisten kurtarmasıyla vicdanı hafiflerken ikilinin ilk buluşmasından itibaren artık hayatları eskisinden bambaşka olacaktır.

Ölene Kadar Fragmanı

Ölene Kadar Oyuncuları

Engin Akyürek (Dağhan);

12 Ekim 1981 İstanbul doğumlu Türk sinema ve dizi oyuncusu Dil Tarih Coğrafta Fakültesi Tarih Bölümü mezunudur. Oyunculuk kariyerine Yabancı Damat dizisiyle başlangıç yapan yakışıklı oyuncu ilk dizi kariyerine rağmen ekranlarda tanınmış isim oldu. Ünlü oyuncu daha sonra Kara Yılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne ve Kara Para Aşk gibi önemli dizilerde rol aldı.

Ölene Kadar Dağhan Kimdir?

Fahriye Evcen (Avukat Selvi);

Türk dizi ve sinema oyuncusu 4 Haziran 1986 Almanya Solingen doğumludur. Almanya Düsseldorf Heinrich Heine Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü yarıda bıraktı. Yaprak Dökümü dizisinde 5 sezon geçiren oyuncu Necla karakteriyle adını duyurdu. Daha sonra Yalancı Bahar, Veda, Çalıkuşu, Kurt Seyit ve Şura dizilerinde rol aldı. Ünlü oyuncu dizi kariyeri dışında sinema filmlerinde de bir çok kez rol aldı.

Ölene Kadar Selvi Kimdir?

Sarp Levendoğlu (Ender);

1 Ocak 1981 Ankara doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Küçük yaşlarda oyunculuğa başladı. İstanbul Karaköy Saint Benoit Lisesini bitirdikten sonra Bilgi Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünden mezun oldu. Ardından Kültür Üniversitesi Oyunculuk bölümünü okudu. 2003 senesinde Lise Defteri adlı dizide televizyon dünyasıyla tanıştı. Daha sonra bir çok dizi ve filmlerde rol alan ünlü oyuncu en iyi çıkışını Emret Komutanım, Gece Gündüz, Böyle Bitmesin, Galip Derviş ve Küçük Ağa dizileriyle elde etti.

Ölene Kadar Ender Kimdir?

Gülcan Arslan (Beril);

1 Mayıs 1986 Sakarya Karasu doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Tiyatro eğitimi aldı. Kariyerinde Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllar rol alan güzel oyuncu kısa sürede tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan başarılı oyuncu Fahriye Sultan karakterine hayat verdi.

Ölene Kadar Beril Kimdir?

Tansu Biçer (Yılmaz);

1 Ocak 1978 Ankara doğumlu Türk tiyatro, dizi ve sinema oyuncusudur. İzmir Karşıyaka Şemikler Lisesini bitirdikten sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Tiyatro, dizi ve sinema kariyerinden hariç seslendirme sanatçısı olarak da görev aldı. Başarılı oyunu iki kez En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü, bir kezde En İyi Erkek Oyuncu Ödülüne layık görüldü. Kariyeri boyunca Hırsız Polis, Canım Ailem, Kapalı Çarşı, Leyla ile Mecnun, Muhteşem Yüzyıl, Analar ve Anneler ile Beş Kardeş adlı dizilerde rol aldı.

Ölene Kadar Yılmaz Kimdir?

Didem Balçın (Şahika);

Türk oyuncu 18 Mayıs 1982 Ankara doğumludur. Anadolu Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezundur. Çakallarla Dans serisinden tanınan başarılı oyuncu ayrıca Diriliş Ertuğrul’da üç sezon Selcan Hatun karakterini canlandırdı.

Demir Karahan (Muzaffer);

25 Mart 1944 Adana doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Ağırlıklı olarak sinema filmlerinde oynamış olan usta oyuncu televizyon dünyasında sırasıyla Deli Yürek, Kurtlar Vadisi, Arka Sokaklar, Yaprak Dökümü, Adanalı ve Aşk Bir Hayal isimli dizilerde yer aldı.

Ragıp Savaş;

24 Ekim 1966 İzmit doğumlu Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Mimar Sinan Üniversitsi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun oldu. Kurtlar Vadisi Pusu, Sen Harikasın, Canan, Hayatımın Rolü ve Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizilere hayat veren başarılı oyuncu ayrıca bir çok sinema filmlerinde rol aldı.

Ölene Kadar Ragıp Savaş Kimdir?

Taner Turan (Halil);

Türk oyuncu 17 Aralık 1969 Erzurum Tortum doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü mezunlarındandır. Başarılı oyuncu Kurtlar Vadisi, Ezel, Paramparça ve Şeref Meselesi gibi önemli dizilerde rol aldı.

Ölene Kadar Halil Kimdir?

Lale Mansur;

1 Ocak 1956 İstanbul doğumlu Türk oyuncu ve aynı zamanda balerindir. Los Angeles, Eric Morris Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk üzerine eğitim aldı. Son olarak Beni Böyle Sev adlı televizyon dizisiyle ekranlarda gördüğümüz deneyimli oyuncu Kavak Yelleri dizisinde tanınmış isim oldu.

Ölene Kadar Lale Mansur Kimdir?

Serpil Gül (Sabiha);

Türk oyuncu 16 Mart 1941 İzmit doğumludur. Daha önceden hiç dizi kariyeri olmayan deneyimli oyuncu bu zamana kadar sinema ve tiyatro oyunculuğu yapmıştır.

Ölene Kadar Sabiha Kimdir?

Ferdi Sancar (Fahri);

24 Mart 1980 İstanbul doğumlu Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Yahşi Batı isimli sinema filmiyle çıkış yakalayan başarılı oyuncu en son Kaçın Kurası adlı televizyon dizisinde rol aldı.

Ölene Kadar Fahri Kimdir?

Gizem Kala;

1 Ocak 1993 doğumlu Türk oyuncudur. Henüz daha kariyerinin başında olan genç oyuncu bir çok reklam filminde yer aldı. Daha sonra Görümce ve Eroinle Dans adlı sinema filmlerinde sahne aldı.

Ölene Kadar Gizem Kala Kimdir?

Cihat Süvarioğlu;

Diğer Yarım adlı televizyon dizisinde rol almıştır. Ayrıca 91.1 kod adlı sinema filminde kamera karşısına geçmiştir.

Ölene Kadar Cihat Kimdir?

Fatih Dokgöz;

Türk oyuncu 28 Haziran 1977 Sivas doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Televizyon kariyerine 2006 senesinde Fırtına adlı televizyon dizisiyle başlangıç yaptı. Daha sonra Nazlı Yarim ve Beyaz Yalan adlı dizilerde rol aldı.

Ölene Kadar Fatih Kimdir?

Kadriye Kenter;

İstanbul Belediye Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi aldı. Uzun yıllar tiyatro oyunculuğu yaptı.

Ölene Kadar Kadriye Kimdir?

Aykut Akdere;

Eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünde tamamladı. Yüksek ve Köprüden Görünüş adlı tiyatro oyunlarında sahne aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?