Dizi Haberleri > Ölene Kadar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu Mu?

Ölene Kadar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu Mu?

Ölene Kadar Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu Mu?

Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Ölene Kadar’ın reytingleri belli oldu mu? Yeni dizi Atv ekranlarında yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Tims Productions yapımcılığında Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Ölene Kadar reyting sonuçları sezon sonuna dek […]

22 Aralık 2016 - 16:17

Engin Akyürek, Fahriye Evcen, Sarp Levendoğlu ve Gülcan Arslan’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Ölene Kadar’ın reytingleri belli oldu mu?

Yeni dizi Atv ekranlarında yayın hayatına başladığı günden itibaren reyting sonuçlarını buradan sizlerle paylaşacağız. Tims Productions yapımcılığında Atv ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Ölene Kadar reyting sonuçları sezon sonuna dek her hafta buradan izleyiciye aktarılacak.

Ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı yeni dizi sosyal medya hesaplarında ilgi odağı oldu. Bu demek oluyor ki Ölene Kadar bu sezon televizyon dünyasını kasıp kavuracak. İhanet, adalet, intikam ve aşkın bir arada yaşanacağı hayat hikayesi bu sezon çok konuşulacak.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?