Paramparça 36. bölüm fragmanı

Paramparça 36. bölüm fragmanını yayınladı. Son bölümü ile herkese heyecan dolu dakikalar yaşatan Paramparça yeni bölümde yer yerinden oynayacak. Cansu, Hazal’ın numara yaptığını öğrenince ne olacak?
Dilara boşanmayı kabul ediyor. Peki bunun arkasında başka bi plan mı var? Cihan’ın düşmanları hala peşinde. Paramparça 36. bölüm ile 12 Ekim Pazartesi günü STAR TV’de..
PARAMPARÇA 36. BÖLÜM FRAGMANI
SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Ozan, Gülseren’e silah doğrultuyor!
Ozan’ın kendisine doğrulttuğu silah ile karşı karşıya kalan Gülseren ani bir karar almak zorunda kalır. Öte yandan, Harun da Cihan’a en büyük zararı Gülseren üzerinden verebileceğini anlar. Dilara ile yıllar sonra yeniden yan yana gelen  Harun artık Cihan’ın çok yakınındadır.
Keriman’dan büyük şantaj
Cihan’ın sadece işleri değil, aile hayatı da sarpa sarmaktadır. Ozan ile arasındaki uçurum hızla açılan Cihan çaresizdir. Yalıda keyif süren tek kişi olan Hazal da Keriman’a yakalanır. Hazal’ın yürüyebildiğini fark eden Keriman, bu bilgiyi hemen şantaja çevirir.
Dilara herkesi şok ediyor!
Yalnızlıktan Candan’a sığınan ve onun dostluğuna bir kez daha inana Dilara kendisini ve ailesini ne büyük bir ne büyük tehlikeye sürüklediğinin farkında değildir. Dilara hem kendisinin hem de etrafındakilerin hayatını kökünden değiştirecek bir karar alarak herkesi şoka s

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.