Dizi Haberleri > Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor

Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor

Paramparça 39. Bölüm Ortalık Fena Karışıyor

Dilara, cezaevinden çıkacağını hiç ummadığı Cihan’ı ansızın karşısında görünce şoke olur. Cihan, Dilara’nın davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve 20 yıllık karısının kendisini sırtından hançerlediğini öğrenmesi uzun sürmez.

31 Ekim 2015 - 21:45

Her bölümü ayrı heyecan fırtınaları yaratan Paramparça, yeni bölümü ile de sevenlerini ekran karşısına kilitleyecek gibi görünüyor. Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, Yıldız Tunç’un kaleminden çıkan ve Altan Dönmez’in yönetmenliğini yaptığı Paramparça, yeni bölümüyle 2 Kasım Pazartesi saat 20:00’da Star Tv ekranlarında.

Paramparça 39. Bölüm Özeti – 2 Kasım Pazartesi

Dilara sinsi planlar yapıyor
Dilara, cezaevinden çıkacağını hiç ummadığı Cihan’ı ansızın karşısında görünce şoke olur. Cihan, Dilara’nın davranışlarında bir gariplik olduğunu sezer ve 20 yıllık karısının kendisini sırtından hançerlediğini öğrenmesi uzun sürmez. Ancak Dilara, Cihan’a en büyük darbesini henüz vurmamıştır.
Ozan’ın büyük hatası!
Dilara, Cihan’ın suçsuz olduğunu ortaya çıkartacak bilgisayarın peşine düşer. Kapısına dayandığı Gülseren’i ve Hazal’ı da tehdit eder. Öte yandan Ozan çok büyük bir hata yaparak tüm ailenin geleceğini tehlikeye atar. Rahmi Bey ise, cezaevinde artık iyiden iyiye bunalmıştır ve Dilara ile işbirliği yapmaya karar verir.

Paramparça 39. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?