Dizi Haberleri > Paramparça 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (3 Ekim Pazartesi) HD İzle

Paramparça 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (3 Ekim Pazartesi) HD İzle

Paramparça 74. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (3 Ekim Pazartesi) HD İzle

Star tv’nin fenomen dizisi Paramparça yeni sezon 74. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisinde 2016-2017 yılı oldukça iddialı geçecek. Genel izleyici kitlesi tarafından çok sevilen dizide bu sezon yeni gelişmeler fark yaratacak. Paramparça 3 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da […]

26 Eylül 2016 - 22:48

Star tv’nin fenomen dizisi Paramparça yeni sezon 74. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisinde 2016-2017 yılı oldukça iddialı geçecek. Genel izleyici kitlesi tarafından çok sevilen dizide bu sezon yeni gelişmeler fark yaratacak. Paramparça 3 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında 74. yeni bölümüyle sizlerle olacaktır.

Paramparça Son Bölümünde Neler Oldu Neler Yaşandı?

İstanbul’a dönen Cihan, Rahmi Bey’in otopsi teşhisini yaparken gördükleri karşısında şok olur. Öte yandan tekne patlamasında Cihan’ı öldürmek isteyen Maide son durumu öğrendiğinde ölmediğini duyar. Kendi tuzak hazırlayan Maide ise Hazal ve Ozan tarafından tuzağa düşürülür. Cansu hamile olduğunu herkese duyurmuştur ve tehlikenin farkında bile değildir. Doktorların endişeli tavırları Deniz’i ürkütür. Babasını çok özleyen Cansu babasının karşısına çıkar ve gitmek isteyen babasını tutamaz.

Paramparça 74. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?