Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Paramparça 83. Bölüm Fragmanı 5 aralık Star Tv

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 83. yeni bölüm fragmanı buradan izleyin. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisi bu sezon oldukça iddialı geçecek. Paramparça yeni bölümüyle 5 aralık 2016 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak. Alaz’ın kaçırıldığını Dilara’dan öğrenen Harun şok olur. Harun oğluna sağ salim kavuşabilmek için Damir’in söylediklerini harfiyen yapmak zorundadır. Bundan […]

Paramparça 83. Bölüm Fragmanı 5 aralık Star Tv
28 Kasım 2016 - 22:43 'de eklendi.

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 83. yeni bölüm fragmanı buradan izleyin. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisi bu sezon oldukça iddialı geçecek. Paramparça yeni bölümüyle 5 aralık 2016 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Alaz’ın kaçırıldığını Dilara’dan öğrenen Harun şok olur. Harun oğluna sağ salim kavuşabilmek için Damir’in söylediklerini harfiyen yapmak zorundadır. Bundan sonra hem Alaz bebeğin hayatı hemde Harun’un hayatı tehlikededir.

Cihan’da Alaz’ı kurtarabilmek için tüm imkanlarını kullanır. Cihan verilen adrese giderek baskın yapar ve orada çatışma çıkar. Cihan Mithat’ın gerçek kimliğini ortaya çıkarmaya çok yakındır. Maide Hanım intikam almak isterken bu defa iğneyi kendine batırır. Ekrem Bey farkında olmadan Asuman’a Dilara hakkında önemli bir koz verir.

Paramparça 83. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER