Dizi Haberleri > Paramparça 87. Bölüm Fragmanı izle 16 ocak Pazartesi

Paramparça 87. Bölüm Fragmanı izle 16 ocak Pazartesi

Paramparça 87. Bölüm Fragmanı izle 16 ocak Pazartesi

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 87. yeni bölüm fragmanı buradan izleyin. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisi bu sezon oldukça iddialı geçecek. Günden güne eriyip biten Cansu’yu hayata geri döndürmek isteyen Dilara Emre’yi üvey aileden geri almak için pazarlığa […]

09 Ocak 2017 - 18:33

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 87. yeni bölüm fragmanı buradan izleyin. Yeni sezona hızlı bir başlangıç yapan Paramparça dizisi bu sezon oldukça iddialı geçecek.

Günden güne eriyip biten Cansu’yu hayata geri döndürmek isteyen Dilara Emre’yi üvey aileden geri almak için pazarlığa tutuşur. Dilara pazarlıktan galip çıkar ve Emre bebeği Cansu’ya getirir. Emre bebeği kucağına alan Cansu sevnçten kendini kaybeder. Bu durum Deniz için kabullenilemezdir.

Cihan’la Dilara’nın yakınlaşmalarına tanık olan Harun kafasındaki şüpheleri gidermek için Dilara’yla açık açık konuşur. Ozan Harun’un ettiği bir cümleyle gerçeği öğrenir.Paramparça yeni bölümüyle 16 ocak 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Paramparça 87. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?