Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Paramparça 88. Bölüm Fragmanı 23 Ocak 2017 | Yeni Bölüm Özeti

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 88. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 23 ocak 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak. Dilara, Ozan’la tartıştıktan sonra üstüne gelen otobüsü fark etse de çarpmanın etkisiyle yere savrulur. Ayrıca o esnada dilara’nın çantası çalınmıştır. Dilara’nın üstünden kimliği çıkmadığı için 40 yaşlarında ağır yara […]

Paramparça 88. Bölüm Fragmanı 23 Ocak 2017 | Yeni Bölüm Özeti
16 Ocak 2017 - 19:18 'de eklendi.

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 88. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 23 ocak 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Dilara, Ozan’la tartıştıktan sonra üstüne gelen otobüsü fark etse de çarpmanın etkisiyle yere savrulur. Ayrıca o esnada dilara’nın çantası çalınmıştır. Dilara’nın üstünden kimliği çıkmadığı için 40 yaşlarında ağır yara almış bir kadın olarak kayıtlara geçer.

Diğer yandan Harun ile Cihan, Dilara’ya ulaşmaya çalışır ancak bir türlü başaramazlar. Artık endişelenmeye başlayan Harun ve Cihan aldıkları haberle şok olurlar. Dilara’nın kaldırıldığı hastanede herkes iyi haberler bekler. Damir, Selma hakkında bazı bilgilere ulaşır ve hemen harekete geçer. Hazal’a kendini iş adamı diye tanıtan Damir ilk andan itibaren hayatının değişeceğini anlar.

Paramparça 88. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER