Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı 30 Ocak 2017

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 89. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 30 ocak 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak. Harun’u büyük bir sınav bekliyor. Harun’un gerçek babası olduğunu öğrenen Ozan büyük bir yıkım yaşar. Alaz bebeği yanına alan Ozan yalıdan bir hışımla ayrılır. Alaz’ı kaçırdığını düşünen Harun büyük korku […]

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı 30 Ocak 2017
23 Ocak 2017 - 19:53 'de eklendi.

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 89. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 30 ocak 2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Harun’u büyük bir sınav bekliyor. Harun’un gerçek babası olduğunu öğrenen Ozan büyük bir yıkım yaşar. Alaz bebeği yanına alan Ozan yalıdan bir hışımla ayrılır. Alaz’ı kaçırdığını düşünen Harun büyük korku içindedir. Harun’un alacağı önemli karar Ozan’ın kaderini belirler. Kaza sonrasında yoğun bakımda olan Dilara’nın hayatı tehlikededir. Asuman intikamını almak için çok önemli bir fırsat elde eder. Asuman Dilara’nın bağlı olduğu makineleri durdurarak Dilara’nın hayatına mı mal olacak?

Paramparça 89. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER