Dizi Haberleri > Paramparça 90. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017

Paramparça 90. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017

Paramparça 90. Bölüm Fragmanı 6 Şubat 2017

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 90. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 6 Şubat  2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak. Geçirdiği trafik kazası sonrası hafızasını kaybeden Dilara kendisini Cihan ile evli sanmaktadır. Dilara’ya göre yeni hayatında ne Harun’a ne Hazal’a […]

30 Ocak 2017 - 11:26

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın yeni fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 90. yeni bölüm fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Paramparça yeni bölümüyle 6 Şubat  2017 Pazartesi günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olacak.

Geçirdiği trafik kazası sonrası hafızasını kaybeden Dilara kendisini Cihan ile evli sanmaktadır. Dilara’ya göre yeni hayatında ne Harun’a ne Hazal’a ne de Alaz’a yer vardır. Asuman bu durumu kendi lehine kullanmak ister fakat başarısızlıkla sonuçlanır. Dilara’nın Hazal’ı hatırlamaması büyük üzüntü yaratır. Hazal teselliyi Damir’de bulur. Hastalığını hiçe sayan Cansu yeni bir atak geçirir ve bebeğini tutamayıp havuza düşürür. Deniz bu olayın ardından yeni kararlar alır. Zor günler geçiren Ozan Cihan’ı hayatından çıkarmaya kararlıdır.

Paramparça 90. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?