Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Paramparça 97. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı!

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın final fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 97. bölüm final fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. Ozan, sabah uyandığında geceyi beraber geçirdiği kadını ölü bulur. Bunun üstüne Cihan’dan yardım ister ve Cihan eve geldiğinde kadının uyuşturucu kullandığını anlar. Ancak Ozan’ın geceye dair hiçbir şey bilmiyor olması Cihan’ı endişelendirir. Neriman alışveriş sırasında Can Haşmet’i kaybeder. […]

Paramparça 97. Bölüm Final Fragmanı Yayınlandı!
20 Mart 2017 - 17:17 'de eklendi.

Star Tv’nin görkemli dizisi Paramparça‘nın final fragmanı bu akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından tanıtıldı. Paramparça 97. bölüm final fragmanını ilk olarak buradan izleyebilirsiniz.

Ozan, sabah uyandığında geceyi beraber geçirdiği kadını ölü bulur. Bunun üstüne Cihan’dan yardım ister ve Cihan eve geldiğinde kadının uyuşturucu kullandığını anlar. Ancak Ozan’ın geceye dair hiçbir şey bilmiyor olması Cihan’ı endişelendirir. Neriman alışveriş sırasında Can Haşmet’i kaybeder. Neriman durumu fark edince Can Haşmet’i kaybettiğini Özkan’a söyleyemez.

Soluğu karakolda alan Neriman polisten yardım ister. Ancak arama çalışmalarında Can Haşmet’in izine rastlanmaz.  Hazal ise veda mektubu bırakıp evi terk eder. Diğer yandan Damir ile Hazal’ın nikah törenini basan Dilara ve Rahmi Bey bu evliliğe engel olur. Paramparça final bölümüyle 27 Mart 2017 Pazartesi günü Star Tv’de.

Paramparça 96. Bölüm Final Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER