Dizi Haberleri > Paramparça (Asuman) Kimdir Mine Tugay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Paramparça (Asuman) Kimdir Mine Tugay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

Paramparça (Asuman) Kimdir Mine Tugay Kimdir Dizideki Rolü Nedir?

2016-2017 yeni sezonunda kadın başrol koltuğundan boşalan yeri Mine Tugay ile tamamlayan Paramparça dizisinde yeni sezon beklenmeye başlandı. Yeniden sezonun güçlü adayları arasında ki yerini alan Paramparça dizisinde Mine Tugay fark yaratacak. Başarılı oyuncu Mine Tugay dizide Asuman karakterine hayat verecektir. Erkan Petekkaya’nın partneri olan […]

19 Eylül 2016 - 21:20

2016-2017 yeni sezonunda kadın başrol koltuğundan boşalan yeri Mine Tugay ile tamamlayan Paramparça dizisinde yeni sezon beklenmeye başlandı. Yeniden sezonun güçlü adayları arasında ki yerini alan Paramparça dizisinde Mine Tugay fark yaratacak. Başarılı oyuncu Mine Tugay dizide Asuman karakterine hayat verecektir. Erkan Petekkaya’nın partneri olan Mine Tugay dizide tutkulu bir aşk yaşayacaklardır.

Mine Tugay, 28 Temmuz 1978 senesinde Konya’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümünde eğitim almıştır. Daha sonra İstanbul Üniversitesini kazanan Tugay, Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünü bitirdi. İlk oyunculuk kariyerine Gülbeyaz dizisiyle 2002 yılında başlangıç yaptı. Kariyerinde rol aldığı Behzat Ç,  Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Medcezir ve Çilek Kokusu dizilerinde adını duyurdu.

paramparca-mie-tugay-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?