Dizi Haberleri > Paramparça Dilara Ölecek mi? Ölüyor mu? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu?

Paramparça Dilara Ölecek mi? Ölüyor mu? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu?

Paramparça Dilara Ölecek mi? Ölüyor mu? Ebru Özkan Diziden Ayrılıyor mu?

Makinelere bağlı hayatta kalma savaşı veren Dilara’nın kalbi duruyor. Dilara kazanın ardından makineye bağlı olarak yaşam savaşı verirken, bu defa Asuman’ın intikamıyla karşı karşıya kalıyor. Kalbi duran Dilara ölecek midir? İşte detaylar.. Dilara hastanede ölüm kalım savaşı verirken, ailesi hastane koridorlarında endişe içerisinde beklemektedir. Dilara’dan […]

23 Ocak 2017 - 17:21

Makinelere bağlı hayatta kalma savaşı veren Dilara’nın kalbi duruyor. Dilara kazanın ardından makineye bağlı olarak yaşam savaşı verirken, bu defa Asuman’ın intikamıyla karşı karşıya kalıyor. Kalbi duran Dilara ölecek midir? İşte detaylar..

Dilara hastanede ölüm kalım savaşı verirken, ailesi hastane koridorlarında endişe içerisinde beklemektedir. Dilara’dan gelecek iyi bir haberi bekleyen Harun ile Cihan acı içinde ayakta durmaya çalışır. Doktorlar Dilara’nın uzun süren ameliyatının ardından sonunda iyi haberi verecektir. Dilara uzun bir ameliyatın ardından makinelere bağlı bir şekilde ölüm kalım savaşına devam edecektir. Ancak Asuman yılların öcünü almak için eline geçen fırsatı değerlendirir. Kimseler yokken Dilara’yı hastanede ziyaret eden Asuman, eline geçen bu fırsatı değerlendirip Dilara’yı ölüme mahkum eder.

Star Tv’de bu akşam yayınlanan Paramparça yeni bölümünde Ozan’la tartışan Dilara üstüne doğru gelen otobüsü fark etmesine rağmen çarpmanın etkisiyle yere savrulacak. Üstüne üstelik çantası çalınan Dilara kimliği belirsiz 40 yaşlarında kadın olarak hastaneye kaldırılarak ölüm kalım savaşı verecek. Ağır yaralanan Dilara acaba kurulacak mıdır?

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?