Dizi Haberleri > Paramparça (Pars) Kim Sarp Can Köroğlu Kimdir Rolü Nedir?

Paramparça (Pars) Kim Sarp Can Köroğlu Kimdir Rolü Nedir?

Paramparça (Pars) Kim Sarp Can Köroğlu Kimdir Rolü Nedir?

Geride kalan sezonun ardından 2016-2017 yeni sezonunda iddiasını devam ettiren sevilen dizi Paramparça yeni oyuncuları kadrosuna dahil etti. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Paramparça son olarak Sarp Can Köroğlu ile anlaşmaya vardı. Başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu dizide Pars karakterine hayat vermektedir. Sarp Can Köroğlu, 23 Eylül 1990 […]

19 Eylül 2016 - 21:19

Geride kalan sezonun ardından 2016-2017 yeni sezonunda iddiasını devam ettiren sevilen dizi Paramparça yeni oyuncuları kadrosuna dahil etti. Kadrosunu güçlendirmek isteyen Paramparça son olarak Sarp Can Köroğlu ile anlaşmaya vardı. Başarılı oyuncu Sarp Can Köroğlu dizide Pars karakterine hayat vermektedir.

Sarp Can Köroğlu, 23 Eylül 1990 senesinde Bolu’da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu halen Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde okumaktadır. Bu süre zarfından oyunculukla da ilgilenen Köroğlu kısa bir süre Akademi 35 buçuk’da oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuğa Elde Var Hayat dizisiyle başlangıç yapan başarılı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Kurt Seyit ve Şura, Güneşin Kızları ve Hayatımın Aşkı dizilerinde roller aldı.

paramparca-pars-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?