Dizi Haberleri > Payitaht Abdülhamid Bidar Kadın Efendi Kimdir? Gerçek Adı?

Payitaht Abdülhamid Bidar Kadın Efendi Kimdir? Gerçek Adı?

Payitaht Abdülhamid Bidar Kadın Efendi Kimdir? Gerçek Adı?

Son olarak Karagül’de 4 sezon geçiren başarılı oyuncu Özlem Conker, TRT 1 dizisi Payitaht Abdülhamid ile ekranlara geri dönüyor. Bidar Kadın Efendi karakterini canlandıracak olan Özlem Conker’in biyografisini ve dizideki rolünü haberin devamından öğrenebilirsiniz. Bidar Kadın Efendi, Sultan Abdülhamid’in eşi, Şehzade Abdülkadir’in annesidir. Sarayda sözü […]

16 Şubat 2017 - 19:28

Son olarak Karagül’de 4 sezon geçiren başarılı oyuncu Özlem Conker, TRT 1 dizisi Payitaht Abdülhamid ile ekranlara geri dönüyor. Bidar Kadın Efendi karakterini canlandıracak olan Özlem Conker’in biyografisini ve dizideki rolünü haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Bidar Kadın Efendi, Sultan Abdülhamid’in eşi, Şehzade Abdülkadir’in annesidir. Sarayda sözü geçen, otoriter, eğitimli ve kültürlü olmasının yanı sıra sözüne itibar edilen birisidir.

Türk oyuncu 1 Temmuz 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hollanda’nın Tilburg kentinde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Türk oyuncu 1 Temmuz 1973 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Hollanda’nın Tilburg kentinde yüksek öğrenimini tamamlamıştır. Ömre Bedel dizisiyle ekranlarda tanınan başarılı oyuncu ardından rol aldığı Aşk ve Ceza dizisiyle çıkış yakaladı. Daha sonra sırası ile Canan ve Karagül’de rol alan oyuncunun gösterdiği performansı beğeni kazandı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?