Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Payitaht Abdülhamid Theodor Herzl Kimdir? Gerçek Adı?

En son 46 Yok Olan dizisinde rol alan Saygın Soysal, TRT’nin yeni dizisi Payitaht Abdülhamid’le ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu dizide Theodor Herzl karakterini oynayacak. Saygın Soysal’ın dizideki rolünü ve biyografisini haberin devamından öğrenebilirsiniz. Theodor Herzl, 1860 yılında Budapeşte’de fakir bir Yahudi ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Her şeyini Yahudi devleti için feda edebilir. Hızlı, açık […]

Payitaht Abdülhamid Theodor Herzl Kimdir? Gerçek Adı?
17 Şubat 2017 - 15:20 'de eklendi.

En son 46 Yok Olan dizisinde rol alan Saygın Soysal, TRT’nin yeni dizisi Payitaht Abdülhamid’le ekranlara geri dönüyor. Başarılı oyuncu dizide Theodor Herzl karakterini oynayacak. Saygın Soysal’ın dizideki rolünü ve biyografisini haberin devamından öğrenebilirsiniz.

Theodor Herzl, 1860 yılında Budapeşte’de fakir bir Yahudi ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Her şeyini Yahudi devleti için feda edebilir. Hızlı, açık sözlü ve planlayıcıdır. Kararlarını hemen uygular, hatasından kolay kolay dönmeyen bir karaktere sahiptir.

Türk oyuncu 21 Mayıs 1982 yılında Trabzon’da dünya gelmiştir. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamlamıştır. Hatırla Sevgili dizisiyle tanınan oyuncu daha sonra sırası ile Asi, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Türkan, Al Yazmalım, Muhteşem Yüzyıl, Kara Para Aşk ve 46 Yok Olan gibi yapımlarda rol almıştır.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER