Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Poyraz Karayel 65. Bölüm Fragmanı izle 26 Ekim Yeni Bölüm

Genel izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen Poyraz Karayel 3. sezonu bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Saat 20:00’dan itibaren yeni bölümü yayınlandıktan sonra Poyraz Karayel 65. bölüm fragmanı sitemize eklendi. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. 2 yıl kadar aradan sonra Poyraz Karayel geri dönmüş Ayşegül’ün düğün gününde ortaya çıkmıştır. Ayşegül aradan geçen ızdırap […]

Poyraz Karayel 65. Bölüm Fragmanı izle 26 Ekim Yeni Bölüm
19 Ekim 2016 - 22:35 'de eklendi.

Genel izleyici kitlesi tarafından merakla beklenen Poyraz Karayel 3. sezonu bu akşam Kanal D ekranlarında yayınlandı. Saat 20:00’dan itibaren yeni bölümü yayınlandıktan sonra Poyraz Karayel 65. bölüm fragmanı sitemize eklendi. Poyraz Karayel yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

2 yıl kadar aradan sonra Poyraz Karayel geri dönmüş Ayşegül’ün düğün gününde ortaya çıkmıştır. Ayşegül aradan geçen ızdırap gibi 2 yılın hesabını sorar. Poyraz 2 yıl aradan geçmesine rağmen geri dönmüş fakat hayatında çok şey kaybetmiştir. Hayatında kaybettiği en önemli şey Ayşegül‘dür çünkü Ayşegül evlidir artık.

Poyraz kolay kolay kabul edemeyeceği bir görevi üstlenir. Yana yakıla Meltem’i arayan Zülfikar hapishanede olduğunu öğrenir. Meltem Poyraz‘ın ölmediğini kanıtlamak için uğraşırken hapse düşmüştür. Her şeyin geride bıraktığı gibi olmadığını gören Poyraz Ayşegül’ün hayatına tekrar girmeye niyeti yoktur bu yüzden Poyraz ne pahasına olursa olsun Sinan’ı kaçırmayı kafasına koyar.

Poyraz Karayel 65. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER