Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı Özel Görüntüleri izle

Poyraz Karayel 71. bölüm fragmanı yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yayınlanan tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Merak dolu yeni fragmanda ki gelişmeler heyecan yaratacak mı? Poyraz Karayel yeni bölümü ile 30 Kasım’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Yavuz Ayşegül’ün ölüm emrini vermiştir. Ayşegül doğru zamanda planlanan bir oyunun […]

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı Özel Görüntüleri izle
30 Kasım 2016 - 22:39 'de eklendi.

Poyraz Karayel 71. bölüm fragmanı yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yayınlanan tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Merak dolu yeni fragmanda ki gelişmeler heyecan yaratacak mı? Poyraz Karayel yeni bölümü ile 30 Kasım’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Yavuz Ayşegül’ün ölüm emrini vermiştir. Ayşegül doğru zamanda planlanan bir oyunun içindedir. Poyraz Ayşegül’e oynanan oyunun farkına varır ve onu asansörden son anda kurtarır. Poyraz Yavuz’a yaptıklarını ödetmek için planlı hareket eder.

Ayşegül yaşananların şokunu üzerinden atmaya çalışırken Çınar’ın ameliyat olduğunu duyduğunda daha da sarsılır. Çınar ameliyattan çıkar fakat komplikasyon ona zor zamanlar yaşatacaktır.

Poyraz Karayel 71. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER