Dizi Haberleri > Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 | Hd İzle

Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 | Hd İzle

Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı 18 Ocak 2017 | Hd İzle

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yayınlanan tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Merak dolu yeni fragmanda ki gelişmeler heyecan yaratacak mı? Poyraz Karayel yeni bölümü ile 18 Ocak’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak. Poyraz, Çınar’ın […]

11 Ocak 2017 - 20:21

Poyraz Karayel 76. bölüm fragmanı yeni bölümü bu akşam yayınlandıktan hemen sonra izleyiciye sunuldu. Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’in yayınlanan tanıtım fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Merak dolu yeni fragmanda ki gelişmeler heyecan yaratacak mı? Poyraz Karayel yeni bölümü ile 18 Ocak’da Kanal D ekranlarında sizlerle olacak.

Poyraz, Çınar’ın planı karşısında ölüme çok yakınlaşır. Ayrıca Çınar yaptığı planla Poyraz’ın kimliği deşifre olmuştur. Ancak Çınar ve Nevra’nın karşısına geçen Poyraz kozunu oynar. Çınar’ın ise Poyraz’ın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Poyraz’ı sevdikleriyle sınamak ister.

Öte yandan Taşkafa kendisini yaralayan İsa’yı affetmekten yandır. Ama olayı gören görgü tanığı her şeyi alt üst eder. Bahri ifadeyi geri çekmek için zorlasa da bu kolay olmayacaktır. Poyraz, bütün kötü olayların ardından yeni bir hayat kurmakta kararlıdır. Fakat beklenmedik bir kişi tam orta yere bir bomba bırakmıştır.

Poyraz Karayel 76. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?