Dizi Haberleri > Poyraz Karayel Savaş Kimdir? Deniz Celiloğlu Yeni Dizisi

Poyraz Karayel Savaş Kimdir? Deniz Celiloğlu Yeni Dizisi

Poyraz Karayel Savaş Kimdir? Deniz Celiloğlu Yeni Dizisi

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’e yeni oyuncu sürprizi. Son olarak Gecenin Kraliçesi’nde rol alan başarılı oyuncu Deniz Celiloğlu bu akşamdan itibaren Poyraz Karayel kadrosunda yer alacak. Deneyimli oyuncu İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı dizide Deniz karakterini canlandıracak. Türk […]

23 Ocak 2017 - 17:04

Kanal D’nin sevilen dizisi Poyraz Karayel’e yeni oyuncu sürprizi. Son olarak Gecenin Kraliçesi’nde rol alan başarılı oyuncu Deniz Celiloğlu bu akşamdan itibaren Poyraz Karayel kadrosunda yer alacak. Deneyimli oyuncu İlker Kaleli, Burçin Terzioğlu, Musa Uzunlar ve İlker Aksum’un başrollerini paylaştığı dizide Deniz karakterini canlandıracak.

Türk oyuncu 1 Ocak 1986 Bulgaristan doğumludur. Üniversite eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tamamladı. Kanıt dizisiyle oyunculuğa başlangıç yapan deneyimli oyuncu 3 sezon boyunca kadroda yer aldı. Ardından Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, O Hayat Benim ve Gecenin Kraliçesi gibi dizi projelerinde yer aldı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?