Poyraz Karayel Yeni Sezon Devam edecek mi final mi yapacak 2016 2017

Poyraz Karayel dizisi Kanal D ekranlarında fırtına gibi başlamıştı. İlk yayınlandığı yıl olan 2015 sezonunda çok iyi başlayıp ancak çarşamba akşamlarının o yoğun reyting savaşı içinde iyi başlangıcını devam ettirebilecek mi göreceğiz.

Poyraz Karayel 15 Haziran Çarşamba akşamı yayınlanacak 62. bölümü ile sezon finali yapacağını duyurdu. Yeni sezon başlama tarihini bu haberimizide ilerleyen günlerde paylaşacağız.

Peki Poyraz Karayel dizisi yeni sezon da 2016 2017 de devam edecek mi

Poyraz Karayel şu anda ortalama olarak 5 reyitng alıyor ve çarşamba akşamlarının reyting sıralamasında Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra geliyor. Dizi bu reyting ortalamaları ile yeni sezonu garantilemiş gibi görünüyor. Zira sezona da oldukça geç başlamıştı. Poyraz Karayel dizisinin reytinglerinde Poyraz karakterinin oynayan İlker KALELİ’nin performansının yanında Poyraz’ın oğlu Sinan’ı oynayan Ataberk MUTLU‘nun performansı da belirleyici oluyor.  Ayrıca dizinin güzel kadın başrol oyuncusu Burçin TERZİOĞLU‘da performansı ile göz dolduruyor

Poyraz Karayel ne zaman sezon finali yapacak

Poyraz Karayel dizisinin Temmuz ayının başlarına kadar çekimlere devam edeceği açıklandı ancak yazın devam edip etmeyeceği belli değil. Bu durum oyuncuların durumuna ve dizi reytinglerine bağlı olarak değişebilir

Poyraz Karayel bu sezon bitiyor final yapıyor mu

Poyraz Karayel bu sezon bitmeyecek final yapmayacak kesinlikle

Related Articles

4 yorum

 1. İsim *

  Poyraz karayel bitmesin tek izledigim dizi

 2. Ece

  Tabı kı bıtsın artık konu bulamayıp sacmalamaya basladılar,seneye daha da sacma olacagına tadında bıtırılsın..

 3. Gürkan öztürk

  Poyraz karayel çok güzel ve sevdiğim bir dizi'dir ama bu ayrılık lar hüsrana uğratiyor. Güzel beraber olsalar tekrar. Ve ben Hollanda'dan.

 4. poyraz karayel

  bitmesin………………………….

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.