Dizi Haberleri > Rengarenk 7. Bölüm Fragmanı Renk ile Aras Barıştı mı?

Rengarenk 7. Bölüm Fragmanı Renk ile Aras Barıştı mı?

Rengarenk 7. Bölüm Fragmanı Renk ile Aras Barıştı mı?

Atv ekranlarında yayınlanan Romantik Komedi tarzındaki Rengarenk dizisi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Rengarenk yeni bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Kadınlara olan inancını yetiren Can, diğer taraftan ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’le normale dönebilecek mi? Can Ölecek mi? Öldü mü? Rengarenk […]

02 Eylül 2016 - 23:29

Atv ekranlarında yayınlanan Romantik Komedi tarzındaki Rengarenk dizisi 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Rengarenk yeni bölümleri ile kaldığı yerden devam ediyor. Kadınlara olan inancını yetiren Can, diğer taraftan ülkenin şöhretli yıldızlarından Renk’le normale dönebilecek mi? Can Ölecek mi? Öldü mü?

Rengarenk 7. yeni bölümü ile 9 Eylül Cuma günü saat 21:00’de Atv ekranlarında sizlerle olacaktır.

Rengarenk Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Can, Renk’e seni seviyorum demişti ve karşılaştığı durum sonrası kendini işe vermişti. Renk ise duyduklarına inanamayıp şoka girmişti. Renk ile Can ilk defa birbirlerine çok yakınlaşmıştı. Renk’in peşini bırakmayan Aras ise kirli oyun peşindeydi. Can’ın yalan söylediğini düşünen Aras galada ki planlarına Can’ı ortak etmişti.

Rengarenk 7. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?