Dizi Haberleri > Rengarenk Var mı Yok mu 16 Eylül Bugün Neden Yok Neden Yayınlanmadı? Devam Edecek mi?

Rengarenk Var mı Yok mu 16 Eylül Bugün Neden Yok Neden Yayınlanmadı? Devam Edecek mi?

Rengarenk Var mı Yok mu 16 Eylül Bugün Neden Yok Neden Yayınlanmadı? Devam Edecek mi?

Henüz 7 bölüm yayın hayatına geçiren Rengarenk dizisi 16 Eylül 2016 Cuma akşamı olmayışı haberiyle akıllarda bitti mi sorusu uyandırdı. Atv ekranlarında yayın hayatına 8 Temmuz 2016 cuma günü başlayan Rengarenk dizisi 7 bölümdür ayakta durmaya çalışıyor. Fakat dizinin 8. yeni bölümünün bu akşam olmayışıyla yaz dizisi izleyicilerini devam edip […]

16 Eylül 2016 - 22:57

Henüz 7 bölüm yayın hayatına geçiren Rengarenk dizisi 16 Eylül 2016 Cuma akşamı olmayışı haberiyle akıllarda bitti mi sorusu uyandırdı. Atv ekranlarında yayın hayatına 8 Temmuz 2016 cuma günü başlayan Rengarenk dizisi 7 bölümdür ayakta durmaya çalışıyor. Fakat dizinin 8. yeni bölümünün bu akşam olmayışıyla yaz dizisi izleyicilerini devam edip etmeyeceği konusunda merakta bıraktı.

Dizinin erken veda etme olasılığı olduğu günlerde dizi yapımcısı ve Atv kanalından bildiri gelmezken araştırmalarımıza göre dizi senaryo ve isim değişikliğine gittiği için bu hafta yayınlanmamıştır. Rengarenk dizisi yaz sezonunun ardından yeni sezonda değişikliğe gidiyor. Öncelik olarak oyuncu kadrosunda değişikliğe giden teknik ekip erkek başrole Serhat Teoman‘ı getirdi. Selin Şekerci ile başrolde yer alan Serhat Teoman dizide barış karakterine hayat verecektir. Daha sonra senaryo değişikliğine gidildi ve dizinin adı Kaçın Kurası olarak belirlendi. Kaçın Kurası ilk bölümünden itibaren 23 Eylül 2016 Cuma günü Atv ekranlarında olacaktır.

Kaçın Kurası Oyuncuları, Konusu ve Fragman Detayları İçin Tıklayınız.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?