Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 19 Eylül Pazartesi içerde kırgın çiçekler

Reyting Sonuçları 19 Eylül Pazartesi içerde kırgın çiçekler

Reyting Sonuçları 19 Eylül Pazartesi içerde kırgın çiçekler

19 Eylül 2016 Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. […]

20 Eylül 2016 - 16:56

19 Eylül 2016 Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Pazartesi günü güncel reyting sıralamasında ilk 15’e giren tv kanallarının reyting sonuçları açıklandı. Listemizde ilk 15’te çekişmeli gecenin ardından zirveye Kırgın Çiçekler oturdu. Sezonun açılmasıyla dizi reyting rekabetini Atv dizisi Kırgın Çiçekler kazandı. Listenin ikinci sırasında yeni sezon dizisi İçerde yer alırken Paramparça bir basamak geriden listeye girdi. Sezonun bir başka yeni dizisi Babam ve Ailesi iyi bir başlangıç yapamadı. Yaz sezonunun devam eden dizleri Hayat Sevince Güzel ile Hangimiz Sevmedik ilk 15’te yer aldı fakat istenilen reytingi yakalayamadı.

Ana Haber bültenlerinden Show Ana Haber son zamanların en iyi çıkışını yakaladı. Hemen ardından Fox Ana Haber yerini korurken Atv Ana Haber diğerlerine oranla az reyting yakaladı.

Total Reyting Sonuçları;

reyting

Ab Reyting Sonuçları;

ab

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?