Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 2 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Total Ab Reytingleri Açıklandı

Reyting Sonuçları 2 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Total Ab Reytingleri Açıklandı

Reyting Sonuçları 2 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Total Ab Reytingleri Açıklandı

2 Eylül 2016 Cuma günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde […]

03 Eylül 2016 - 10:21

2 Eylül 2016 Cuma günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Yeni bölümü yayınlanan Fox dizisi Bana Sevmeyi Anlat tüm kategorilerde birinci oldu. Total’de 5.75 reyting alırken, Ab’de ise 5.56 reyting alarak zirvenin sahibi oldu.

Show Tv’nin komedi programı Güldüy Güldüy Show Çoçuklar yine çok güldürdü. Dün akşam zirvenin en iyi takipçisi olan Güldüy Güldüy Show özetiyle birlikte çok izlenenler arasında yer aldı.

Total Reyting Sonuçları

total-reyting-2-eylul

Ab Reyting Sonuçları

ab-reyting-2-eylul

Yeni bölümü yayınlanan Fox Tv dizisi Bana Sevmeyi Anlat yeni sezonda izleyici tarafından çok beğenildi. Her hafta Cuma günleri yeni bölümleri yayınlanan 2016-2017 yeni sezon dizisi Bana Sevmeyi Anlat zirvenin en etkili ismi. Bu akşamın birincisi olarak görülen Fox dizisi gün içinde sosyal medya hesaplarından çok konuşuldu. İzleyici kitlesi bugün Bana Sevmeyi Anlat gecesi diyerek rekor paylaşım sergiledi. Diğer yeni bölümü yayınlanan Rengarenk dizisi yaz aylarının etkili isimleri arasında. Son zamanlarda gitgeller yaşasa da bu akşam istediğini alacak gibi.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?