Reyting Sonuçları 26 Eylül Pazartesi İçerde Kırgın Çiçekler Total AB İzlenme Oranları

26 Eylül 2016 Pazartesi günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Pazartesi günü güncel reyting sıralamasında ilk 15’e giren tv kanallarının reyting sonuçları açıklandı. Pazartesi akşamı dizi savaşlarının kazananı kim mi oldu. İşte merak edilen detaylar;

Yeni sezonda diziler arasında ki rekabet bu haftada değişim gösterdi. Sezonun flaş ismi ilk haftanın ardından bu hafta liderlik koltuğuna oturdu. Show Tv dizisi İçerde 2. haftada tüm kategorilerde 1. oldu. Öte yandan Atv dizisi Kırgın Çiçekler bir basamak gerileyerek ikincilikle yetindi. Diğer yeni bölümü yayınlanan dizilerden ise ilk 15’e giren Babam ve Ailesi ile birlikte Paramparça oldu. Devam eden yaz dizileri Hayat Sevince Güzel ve Hangimiz Sevmedik çakıldı kaldı.

Öte yandan dün akşamın bir diğer zirve takipçisi yerli sinema Düğün Dernek 2 Sünnet oldu. Fox Ana Haber ve Show Ana Haber bülteninin yerlerini koruduğu görülüyor.

Total Reyting Sonuçları;

rating

Ab Reyting Sonuçları;

ab-rating

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.