Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 29 Eylül Total AB İzlenme Oranları (Perşembe)

Reyting Sonuçları 29 Eylül Total AB İzlenme Oranları (Perşembe)

Reyting Sonuçları 29 Eylül Total AB İzlenme Oranları (Perşembe)

29 Eylül 2016 Perşembe günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. […]

30 Eylül 2016 - 10:34

29 Eylül 2016 Perşembe günü tv yayınlarının güncel reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Sinema kuşağında hangi film daha çok izlendi. Perşembe günü güncel reyting sıralamasında ilk 15’e giren tv kanallarının reyting sonuçları belirlendi. Perşembe akşamı dizi savaşlarının kazananı kim mi oldu. İşte merak edilen detaylar;

Fenerbahçe – Feyenoord Uefa Avrupa Ligi Karşılaşması dün reytinglerde zirveye ulaştı. Trt 1 ekranlarında yayınlanan maç 9.33 reytingle birinci sırada yer aldı.

Dizi savaşlarında ise Kanal D dizisi Bodrum Masalı 5.00 reytingle ikinci sıra olmasına rağmen aslında birinci sayılabilir. Bir diğer yeni bölümü yayınlanan diziler Yüksek Sosyete ve Yeter ilk 15’in içine girdi fakat liderliği gerilerden takip etti.

Show tv dizisi Asla Vazgeçmem ile Fox dizisi Kördüğüm listenin altında kaldı. İlk 15’e bile giremeyen iki dizi reytinglerde düşük oran ile gerilerden takip etti.

Total Reyting Sonuçları;

rating

AB Reyting Sonuçları;

ab-rating

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?