Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 31 Ağustos Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz İzlenme Oranları

Reyting Sonuçları 31 Ağustos Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz İzlenme Oranları

Reyting Sonuçları 31 Ağustos Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz İzlenme Oranları

31 Ağustos 2016 Çarşamba günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Yerli sine kuşağında hangi film daha çok izlendi. […]

01 Eylül 2016 - 10:19

31 Ağustos 2016 Çarşamba günü tv yayınlarının reyting sonuçları açıklandı. Gün içinde yayınlanan tv programlarından izlenme oranlarını sizler için hazırladık. Yeni bölümü yayınlanan diziler ne kadar reyting aldı. Ana haber bültenlerinden en çok izlenme oranını kim elde etti. Yerli sine kuşağında hangi film daha çok izlendi. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Star Tv’de yayınlanan milli maç dün akşamın en çok ilgi gören yayını oldu. Türkiye – Rusya Hazırlık Karşılaşması 7.06 reytingle zirvede yer aldı.

Maçı, Fox dizisi No:309 takip ederken hemen ardından Aşk Laftan Anlamaz takip etti.

İki dizi arasında ki kıran kırana savaşı No:309 yine kazandı. No: 309 elde ettiği 6.67 reytingle zirvenin hemen ardından ikinci sırada yer aldı. Show Tv dizisi Aşk Laftan Anlamaz ise 4.73 reytingle üçüncü oldu.

Total Reyting Sonuçları

reyting

Ab Reyting Sonuçları

ab

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?