Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Reyting Sonuçları 5 Eylül Pazartesi Türkiye Hırvatistan Maçı Hayat Sevince Güzel Reytingleri

Tv kanallarının 5 Eylül 2016 Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı? Tv8 kanalında Türkiye Hırvatistan Dünya Kupası Eleme maçı en çok izlenenler arasında yer aldı. Total’de 10.14 reyting, ab’de 13.48 reyting soncu […]

Reyting Sonuçları 5 Eylül Pazartesi Türkiye Hırvatistan Maçı Hayat Sevince Güzel Reytingleri
06 Eylül 2016 - 10:34 'de eklendi.

Tv kanallarının 5 Eylül 2016 Pazartesi günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?

Tv8 kanalında Türkiye Hırvatistan Dünya Kupası Eleme maçı en çok izlenenler arasında yer aldı. Total’de 10.14 reyting, ab’de 13.48 reyting soncu ile zirvede milli maç heyecanı vardı.

Fox Tv dizisi Hayat Sevince Güzel haftalardır oturduğu zirve koltuğunu Türkiye Hırvatistan maçına katırdı. Dizi 4.81 reytingle 2. sırada yer aldı.

Türk Sineması Hababam Sınıfı Tatilde dün akşamın en iyi 3. oldu.

Total Reyting  Sonuçları

total-reyting

Ab Reyting Sonuçları

ab-reyting

 

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER