Reyting Sonuçları 6 Eylül Salı Gülümse Yeter Total Ab 20+Abc1 Reytingleri

Tv kanallarının 6 Eylül 2016 Salı günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?

6 Eylül Salı günü yayınlanan tv kanallarının izlenim oranlarını merak edenler için detaylar haberimizde yer alıyor. Yeni bölümü yayınlanan Show Tv’nin Romantik Komedi dizisi Gülümse Yeter haftalardır liderlik koltuğunda oturuyor. Gülümse Yeter her hafta olduğu gibi bu haftada liderlik koltuğunda yer aldı. Hem yeni bölüm hemde özeti ile rekor kıran dizi tüm kategorilerde birinci oldu.

Yabancı Sinema Shrek Sonsuza Dek Mutlu dün akşamın ikinci sıradaki ismiydi. Film tüm kategorilerde ikinci sırada yerini aldı diyebiliriz.

Öte yandan ana haber bültenlerinin her gün aralarında kıyasıya rekabeti sürüyor. Fox Ana Haber, Atv Ana Haber ve Show Ana Haber arasında kim en çok izlendi işte açıklıyoruz.

En çok izlenen bülten Show Ana Haber oldu. 3.20 reytingle 4 sırada yer alan Show Haber diğerlerine üstünlük sağladı. Sıralama Fatih Portakal’la Fox Ana Haber ve Atv Ana Haber olarak yer aldı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert listedeki 5 sıradaki yerini koruyor. Çıkış yakalayan program istediği yerde devam ediyor.

Total Reyting Sonuçları

reyting-sonuclari

Ab Reyting Sonuçları

ab-sonuclari

20+Abc1 Reyting Sonuçları

abc1-reyting-sonuclari

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.