Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 7 Eylül Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz Ana Haber Bülteni Reytingleri

Reyting Sonuçları 7 Eylül Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz Ana Haber Bülteni Reytingleri

Reyting Sonuçları 7 Eylül Çarşamba No 309 Aşk Laftan Anlamaz Ana Haber Bülteni Reytingleri

Tv kanallarının 7 Eylül 2016 Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?6 7 Eylül 2016 Çarşamba günü yayınlanan tv kanallarının ilk 15’e giren listesi.  […]

08 Eylül 2016 - 10:16

Tv kanallarının 7 Eylül 2016 Çarşamba günü reyting sonuçları açıklandı. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?6

7 Eylül 2016 Çarşamba günü yayınlanan tv kanallarının ilk 15’e giren listesi. 

Yeni bölümü yayınlanan Fox dizisi No 309 dün akşamın en çok izleneni oldu. Tüm kategorilerde aldığı yüksek reytingle geceyi zirvenin en tepesinde tamamladı. Diğer yeni bölümü yayınlanan Aşk Laftan Anlamaz Show Tv dizisi her kategorinin ikincisi oldu.

Öte yandan ana haber bültenlerinin her gün aralarında kıyasıya rekabeti sürüyor. Fox Ana Haber, Atv Ana Haber ve Show Ana Haber arasında kim en çok izlendi işte açıklıyoruz.

En çok izlenen bülten Show Ana Haber olurken diğerlerinden üstün göründü. Sıralama Fatih Portakal’la Fox Ana Haber ve Atv Ana Haber olarak yer aldı.

Müge Anlı İle Tatlı Sert listedeki yerini koruyarak başarılı sonuçlar almaya devam ediyor.

Total Reyting Sonuçları

reyting

Ab Reyting Sonuçları

1b-reyting

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?