Dizi Haberleri > Reyting Sonuçları 9 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Güldüy Güldüy Reytingleri Total Ab Oranları

Reyting Sonuçları 9 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Güldüy Güldüy Reytingleri Total Ab Oranları

Reyting Sonuçları 9 Eylül Cuma Bana Sevmeyi Anlat Güldüy Güldüy Reytingleri Total Ab Oranları

9 Eylül 2016 cuma günü tv kanallarının reyting sonuçları belirlendi.. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı?  Listemizde 9 Eylül 2016 Cuma günü ilk 15’e giren reyting […]

10 Eylül 2016 - 10:17

9 Eylül 2016 cuma günü tv kanallarının reyting sonuçları belirlendi.. Televizyon programlarının reyting sıralamasında aldığı oranları yayınladık. Hangi dizi ne kadar reyting aldı? Hangi haber bülteni bir önceki güne göre ne kadar artış gösterdi? Hangi sinema filmi daha çok reytinge ulaştı? 

Listemizde 9 Eylül 2016 Cuma günü ilk 15’e giren reyting sonuçları yer almaktadır. Dizi, Sinema, Haber ve Program’dan oluşan ilk 15 listemizde detaylı olarak yer almaktadır.

Sıralamanın ilk başında Fox Tv’nin yeni dizisi Bana Sevmeyi Anlat yer aldı. Hem Total’de hemde Ab’de aldığı reytinglerle birincilik elde etti. Listenin ikinci sırasında Show Tv’nin komedi programı Güldüy Güldüy Show Çocuk yer alırken özeti ile birlikte en çok izlenenlerden oldu.

Haber bültenlerinden Fox Ana Haber bu haftanın en iyi çıkışını gerçekleştirdi. Atv Ana Haber ise yerini kaybetti ve düşüşlere geçti.

Total Reyting Sonuçları

total-reyting

Ab Reyting Sonuçları

ab-reyting

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?