Dizi Haberleri > Rising Star Türkiye 2016 Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Belli Oldu

Rising Star Türkiye 2016 Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Belli Oldu

Rising Star Türkiye 2016 Jüri Üyeleri ve Yarışmacıları Belli Oldu

Rising Star Türkiye 2016 11 Temmuz Pazartesi akşamı Tv 8 ekranlarında Start alıyor.  Yaz aylarında Tv 8 ekranlarında yayınlanmış olan Rising Star Türkiye 2016 jüri üyeleri belirleniyor. Tv 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve geçen yıl yaz aylarında ekranlar ile buluşan Rising Star Türkiye yarışma […]

08 Temmuz 2016 - 15:07

Rising Star Türkiye 2016 11 Temmuz Pazartesi akşamı Tv 8 ekranlarında Start alıyor. 

Yaz aylarında Tv 8 ekranlarında yayınlanmış olan Rising Star Türkiye 2016 jüri üyeleri belirleniyor.

Tv 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan ve geçen yıl yaz aylarında ekranlar ile buluşan Rising Star Türkiye yarışma programı 2. Sezon ile yeniden ekrana gelmek için hazırlanıyor. Tv 8 ekranlarında geçtiğimiz yıl ekranlarda olan Rising Star Türkiye programı Haziran ayından itibaren yayına başlayacak.

Geçen yıl Gülben Ergen, Mustafa Sandal, Fuat Güner ve Demet Akalın’ın jüri üyeliğini yapmış olduğu Rising Star Türkiye yarışmasını bu yıl jüri üyesi koltuğunda oturacak isimlerde değişikliğe gidildi. Rising Star Türkiye yarışması 2016 sezonu için jüri koltuğunda oturacak isimler belli oldu. Survivor 2016 yarışma programında yarışmasının ardından elenen ünlü sanatçı Yılmaz Morgül Rising Star Türkiye yarışmasındaki ilk jüri üyesi oldu.

Beyaz Tv ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli program yorumcusu olan Bircan İpek’in program içerisinde Rising Star Türkiye 2016 için bilinmeyenleri açıkladı. Rising Star Türkiye yarışmasının 2. Sezonuda Jüri koltuğunda Mustafa Sandal, Emina Sandal, İrem Derici ve Yılmaz Morgül oturuyor.

rising-star-turkiye-yarismacilari

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?