Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi 3. Bölüm 2. Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Rüzgarın Kalbi 3. Bölüm 2. Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Rüzgarın Kalbi 3. Bölüm 2. Fragmanı (3 Eylül Cumartesi) Yayınlandı

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 3. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Kutay, Rüzgar’ın kaldığı evden aldığı resmi kullanarak Zeynep’i […]

01 Eylül 2016 - 11:05

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 3. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Kutay, Rüzgar’ın kaldığı evden aldığı resmi kullanarak Zeynep’i geri kazandı. Rüzgar şimdi ne yapacak? Zeynep’i kazanmak mı isteyecek yoksa çekip gidecek mi?

Rüzgarın Kalbi 3. bölümüyle 3 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Rüzgarın Kalbi Son Bölümünde Neler Oldu Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Kutay, Rüzgar ile Zeynep’in oynadığı aşk oyununa inanmamıştı. Kutay iş için Zeynep’in peşinde dört dönmüş Zeynep’i geri kazanmak için elinden geleni yapmıştı. Fakat oynanan oyun Kutay’ı köşeye sıkıştırmıştı. Kutay tek çaresi olan Zeynep’i geri kazanmak için İstanbul’a geri dönememişti.

Rüzgarın Kalbi 3. Bölüm 2. Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?