Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (10 Eylül Cumartesi) Rüzgar Geri Dönecek mi?

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (10 Eylül Cumartesi) Rüzgar Geri Dönecek mi?

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (10 Eylül Cumartesi) Rüzgar Geri Dönecek mi?

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 4. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Kutay, Rüzgar’ın kaldığı evden aldığı resmi kullanarak Zeynep’i […]

06 Eylül 2016 - 15:42

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 4. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Kutay, Rüzgar’ın kaldığı evden aldığı resmi kullanarak Zeynep’i geri kazandı. Rüzgar şimdi ne yapacak? Zeynep’i kazanmak mı isteyecek yoksa çekip gidecek mi?

Rüzgarın Kalbi 4. bölümüyle 10 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Rüzgarın Kalbi Son Bölümünde Neler Oldu Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Kutay, Zeynep’i istemese de tek çaresi olan Zeynep’e ait olan arsaları ele geçirmek için peşini bırakmamıştı. Zor gibi gözüken bu durum karşısında kurnazlığını gösteren Kutay istediğini başarmıştı. Zeynep ile Rüzgar’ı birbirine düşüren Kutay yeniden Zeynep’i elde etmişti. Rüzgar herşeyi geride bırakarak gitmek için yola çıkmıştı. Herşeyin farkına varan Zeynep ise Rüzgar’ın peşine düşmüştü.

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?