Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (2) Rüzgar’ın Şok Evlenme Teklifi

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (2) Rüzgar’ın Şok Evlenme Teklifi

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm Fragmanı (2) Rüzgar’ın Şok Evlenme Teklifi

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 4. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Zeynep’in sözlerinden sonra gitmek için yola çıkan Rüzgar […]

07 Eylül 2016 - 00:45

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 4. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.  Zeynep’in sözlerinden sonra gitmek için yola çıkan Rüzgar geri döner. Dayısı ile kafa kafaya veren Rüzgar gerçekleri Zeynep’e anlatacak mı? Zeynep’e evlenme teklifi eden Rüzgar ne cevap alacak?

Rüzgarın Kalbi 4. bölümüyle 10 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Rüzgarın Kalbi Son Bölümünde Neler Oldu Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde Kutay, Zeynep’i istemese de tek çaresi olan Zeynep’e ait olan arsaları ele geçirmek için peşini bırakmamıştı. Zor gibi gözüken bu durum karşısında kurnazlığını gösteren Kutay istediğini başarmıştı. Zeynep ile Rüzgar’ı birbirine düşüren Kutay yeniden Zeynep’i elde etmişti. Rüzgar herşeyi geride bırakarak gitmek için yola çıkmıştı. Herşeyin farkına varan Zeynep ise Rüzgar’ın peşine düşmüştü.

Rüzgarın Kalbi 4. Bölüm 2. Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?