Dizi Haberleri > Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm 2. Fragmanı Kutay Kimi Vurmak İstedi?

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm 2. Fragmanı Kutay Kimi Vurmak İstedi?

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm 2. Fragmanı Kutay Kimi Vurmak İstedi?

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 5. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor. Kutay önce gideceğini bildirse de yine olay yaratma […]

21 Eylül 2016 - 19:00

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 5. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.

Kutay önce gideceğini bildirse de yine olay yaratma düşüncesindedir. Zeynep, Kutay’ın gideceğini öğrendiğinde Rüzgar’ın da artık gidebileceğini düşünür. Fakat yaşanan gelişmeler Zeynep ile Rüzgar’ı bir arada tutacaktır. Kutay gitmekten vazmıgeçti? Yoksa Zeynep’i kazanmak için Rüzgar’ı mı vurmak istedi? Rüzgarın Kalbi 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında 5. bölümü ile sizlerle olmaya devam edecektir.

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?