Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (24 Eylül Cumartesi) Zeynep’in Cevabı Ne?

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 5. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor. Rüzgarın Kalbi 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında 5. bölümü ile sizlerle olmaya devam edecektir. Rüzgarın Kalbi Son […]

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (24 Eylül Cumartesi) Zeynep’in Cevabı Ne?
17 Eylül 2016 - 22:48 'de eklendi.

Fox Tv ekranlarında yayın hayatına giren Rüzgarın Kalbi dizisinin 5. yeni fragmanı yayınlandı. Yeni bölümleriyle her cumartesi günleri ekranlara gelecek olan yeni dizi izleyicileri mest etmiş durumda gözüküyor. Yayınlanan bölümleriyle yeni sezonda iddialı olduğunu gösteren dizi muhteşem aşk öyküsüyle dillerden düşmüyor.

Rüzgarın Kalbi 24 Eylül Cumartesi günü saat 20:00’da Fox Tv ekranlarında 5. bölümü ile sizlerle olmaya devam edecektir.

Rüzgarın Kalbi Son Bölüm Özeti

Rüzgar’ın her şeyi geride bırakıp gittiği bölümde Zeynep af dilemek için peşine düşmüştü. Zeynep’in sözleri Rüzgar’ın kolay kolay kabullenemeyeceği görülmese de aşkı önüne geçmişti. Artık kim olduğunu Zeynep’e anlatmak gerektiğini dile getiren Rüzgar beklenmedik anda evlilik teklifi etmişti.

Rüzgarın Kalbi 5. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER